بلا (اندی و کورس) آهنگ ها : ۱۰

ناشر : کلتکس رکوردز

This album is removed from IranSong due to a claim of copyright infringement from کلتکس رکوردز.

 » Try Other Albums 
 
» بیست و سه
» رادیکال
» شش
» ای پی (آلبوم کوتاه)
» سی سالگی
» گل بیتا ۲


تا کنون 8 نفر در مورد آلبوم "بلا (اندی و کورس) نظر داده اند.
+ شما هم نظر خودتون رو بنویسید.

<< مشاهده همه نظرات >>


میثاق پرستار
بلا شیطونِ خودم/ دشمن جون خودم/ قربون خوشگلی هات/ دل داغون خودم.

به یاد روز های آتشین دهه شصت که همه حتی برخی رزمنده های دفاع مقدس هم این آلبوم رو مخفیانه گوش میدادن!


خوش امدی عشق, نفس عمرم
تمام آلبوم‌های اندی کورس می‌تونن خاطرات گذشته را زنده کنن چون دیگه این آهنگا بر نمیگرده و هروقت که گوش میکنی‌ هنوزم قشنگن درسته قدیمی‌ هستن ولی‌ زیبا هست دیگه مس این شعر و این آهنگها دوباره بخوان بخونن می‌تونن ریمیکس کنن ولی‌ اگه ریمیکس کنن ریمیکس های جدید یه سبکی الان مد هست و دوست دارن که شاید اون آهنگ را خراب هم بکنه. من نظرمو گفتم. میگم اندی کورس دیگه اون اندی کورس سابق نیستن شاید تو کنسرت‌ها یا ایونت‌ها باهم برن ولی‌ دیگه اون جذابیت اوایل که اومده بودن را ندران. دلیلشم همون جدایی کاریشون بود، درسته که الان هر کدومشون موفق هستن ولی‌ مکمل هم هستن اندی هرچی‌ داره از کورس داره کورس از اندی و هر دوشون هرچی‌ دارن از شهرام شبپره دارن،پس اینا باهم موفق هستن و همی‌ اینا باهم پکیج هستن. برای من شاید اندی کورس یه موقعیی‌ دوران بچگی‌ اولین آخرین بودن همینطور کورس، حتا وقتی‌ از هم جدا شدن و هرکدوم آلبوم خودشونو به تنهایی دادن بیرون براشون خوشحال شدم حمایت کردم. ولی‌ از انجایی آدم‌ها همیشه سلیقه‌هاشون عوض می‌شه و یجور نمیمونه منم بزرگ شدم، و شاید وقتی‌ آلبوم کورس افسانه بیرون اومد یا حتا اندی آلبوم های زیادی دادن بیرون، بی‌ اختیار براشون واقعاً از ته قلبم خوشحال شدم، میشم. ولی‌ دیگه برام جذابیت نداره شاید چون سبک آهنگها عوض شده سلیقه هم چون سنّ که میره بالا عوض میشه. و خواننده‌ها بهتر با آهنگها بهتر. ولی‌ همیشه خواننده‌های که هنوز هم هستن مس پیروز‌ها اندی کورس سیاوش، لیلا شهره، خواننده‌های که خاطرهای بچگی‌ را زنده میکنه و باهاشون خاطر داری، یه لذت دیگه داره و چه حس خوبیه برای تک به تک کسانی‌ که آسم بردم آرزوی بهترینآ را دارم از ته قلبم


حمید حسینی حقیقی
اهنگهای این البوم ازماندگارترین اثار این دو هنرمند با ارزش کشورمان میباشد
باداشتن همچین هنرمندانی من به ایرانی بودنم افتخار میکنم


ماندانا پندار
همش فوق العاده است


shahzadeh_gilani gilani
یادش به خیر اون سال ها با آهنگ های اندی و کوروس زندگی می کردیم حیف که دیگه مثل قدیم با هم نیستند حیف که دیگه هیچ کدومشون مثل قدیم نمی خونن حیف که دیگه هیچ چیزی مثل قدیم نیست نه اون ها نه آدما نه تازه دیگه وینستون آمریکایی هم پیدا نمی شه.
خدا رو چه دیدی شاید یه روز همه چی مثل قدیما شد شاید هم از اون موقع بهتر شد؟


Ramin Lotfi
فقط میتونم بگم آخرشه...


kourosh azizi
اين اهنگا رو از كجا مي تونيم دانلود كنيم


Arash Azimi
به نظر من اندی و کورس در زمان خودشان انقلابی بودند در موسیقی پاپ ایران در خارح از کشور ، در آن زمان هیچ خواننده ای که بتوان گفت برای نسل جوان می خواند در خارج از کشور وجود نداشت ، به همین خاطر هم موفق شدند. خود من با شنیدن ترانه های مشترک آنها به یاد خاطرات نوجوانی ام می افتم و هنوز احساس می کنم کارهای مشترکشان را بیشتر از کارهای انفرادیشان دوست دارم.+ شما هم نظر خودتون رو در مورد این آلبوم بنویسید.

<< تمام 8 نظر رو بخونید >>

This page was generated in 0.05 seconds.
© IranSong Persian Music بهمن 1380 تا 1393