آخرین معشوق آهنگ ها : ۹

تاریخ انتشار : 1384


تا کنون 10 نفر در مورد آلبوم "آخرین معشوق نظر داده اند.
+ شما هم نظر خودتون رو بنویسید.

<< مشاهده همه نظرات >>


Siroos Honarvar
آهنگ آخرین معشوق خیلی عالیه مخصوصا قسمتی که گروه کر میخونه


بهزاد ناصری
یاد ماه رمضون سال 84 میوفتم . من همسایم مغازه داشتیم و روزه نمیگرفتیم . همه دم افطار میبستن میرفتن افطار ، ما هم میرفتیم دو تا کاسه حلیم میخریدیم ، می نشستیم دم در مغازه و این آلبوم و آلبوم دی جی مریم رو گوش میکردیم . واقعاَ بعضی آدما مثل خود من که این آهنگهای سالها گذشته رو گوش میدن اصلا به فنون موسیقیاییش کاری ندارن و مهم نیست کجاش رو بالا خونده و کجاش ملودیش ایراد داره . فقط آدم رو میبره توی خاطرات ! کاش میشد بعضی سالهای زندگی رو مثل همین آلبومهای موسیقی که دوباره گوش میدی ، تکرار کنی .


الهام یگانه
در کل آلبوم وزینیه،ترانه ها و ملودی ها خوبن.فقط با دو تا آهنگش خیلی حال نکردم ولی چون ملودی و اجرای قوی ای داشت پاکشون نکردم.
صدای ایشون دوست داشتنیه اما در صداهای بالا به مشکل می خوره صداشون،صدا که بالا می ره دیگه قدر مانورشون رو از دست می دن و صداشون تبدیل به یه فریاد می شه که یک شخص عادی هم وقتی فریاد می کشه همین حالت می شه.این نمونه رو می تونید توی آهنگ عشق بزرگ به وضوح بشنوید.مشکلی که مثلا هیچ وقت توی صدای قمیشی،ابی،امید یا مثلا معین نمی بینید.
امیدوارم آلبوم جدید کار کنن،از خیلی ها خیلی بهترن


گرگی گرگاس
مجید خوبه ولی نمیدونم چرا ادامه نمیده .سرود هستی عالیه


kereshme h
فوق العاده است


مریم صدیق زنده
همه ترانه های آلبوم خوبند ولی ترانه آخرین معشوق لطافت خاصی داره که واقعا برای من یک صحنه شب مهتابی و یک بانوی ظریف با موهای سیاه تداعی می شه


مرتضی شاهرودی
عالی بود بخصوص آهنگ شاهکار آخرین معشوق


شراره حکیم
آهنگ آخرین معشوق واقعا زیبا و رویایی است.


مهدی شازده
به نظر من آلبوم زیباییه. مخصوصآ آهنگ آخرین معشوق


رویا یوسفی
آهنگ آخرین معشوق از این آلبوم بی نظیره و من عاشق این ملودی و ترانه زیبا هستم برای آقای مجید رکنی آرزوی موفقیت می کنم و ازشون تشکر می کنم به خاطر این کار بی همتا.+ شما هم نظر خودتون رو در مورد این آلبوم بنویسید.

<< تمام 10 نظر رو بخونید >>

This page was generated in 0.03 seconds.
© IranSong Persian Music بهمن 1380 تا 1393