با اجازه آهنگ ها : ۱۰

تاریخ انتشار : 1389
ناشر : ترانه
فرستنده آلبوم : The Manager (shahnamfarghar)


تا کنون 13 نفر در مورد آلبوم "با اجازه نظر داده اند.
+ شما هم نظر خودتون رو بنویسید.

<< مشاهده همه نظرات >>


ترانه ملک
این آلبوم شهیاد وقتی‌ در اومد من اولین کسی‌ بودم که نظرمو گذاشتم. البته من اون موقع با کاربری ترانه بودم ترانه ملک. که هنوزم هست متاسفانه دیگه رمز عبور شو ندارم که برم توش فقط یه یادگاری مونده برام هروقت می‌خوام فقط میرم پروفایلشو می‌خونم. بگذریم به نظر من این آلبوم دیگه تکرار نمی‌شه و شهیاد با وجود احساساتی‌ بودنش که از چهرشون پیداس و همینطور صدای مملو از عشق احساس که درش هست واقعا آدمو دگرگون می‌کنه.و من خودم شخصا هروقت آهنگی ازشون میشنوم حتا اگه ترانه‌هاشون شاد هم که باشه.اون سوز غمه ملت ایران را تو صداش می‌شه حس کرد و می‌شه باهاش عاشق شد هم گریه کرد. من با تمام ترانه‌های شهیاد عزیز، بخصوص شهنام فرغار که ترانه شایع نظیری هستن و ایشون هم دست کمی‌ از شهیاد عزیز که چقدر با احساس و بهتر بگم شاید یه عاشق به تمام معنی‌،که من حس می‌کنم تو ترانه‌هاشون یه عشق شکست خورده هست و یه عشقی‌ که هنوز ماندگار و من حدس میزنم که از اون عشقی‌ که رها شده به کار ترانه سرای رو اوردن.من میمونم از اینکه این شعرها از چه طریقی بهشون الهام می‌شه که اینقدر با احساس هستن کاشکی‌ منم میتونستم مس شهنام عزیز شعرهای را بنویسم که کسی‌ مس من این شعرا حرف دل‌ کسی‌ باشه خوشبحال شهیاد عزیز که کسی‌ مس شهنام را دارن که یک پکیجه خیلی‌ خوب هست از ته قلبم براتون آرزوی موفقیت می‌کنم.راستی‌،شهنام جان در اینجا عضو هستن و این نظرات میخونن واقعا بهتون به هنری که دارین تبریک میگم و خوشحال میشم نظرتون را، راجب شعری که براتون میفرستم بدونم منتظر پیام شما در اینجا هستم.


ali qasemi
این یکی از زیباترین albomhaye shahyad هستش.دمت گرم. من که دوست دارم دلت قرص


abed sharifi yar
شهیاد جون اهواز تو رو دوست داره


Abosufian Merzayee
شهیاد خودت زیبایی آهنگات هم خیلی زیباست من همش رو دوست دارم


Behrouz Jafari
آلبوم بسیار ضعیف ازنظر خوانندگی و تنظیم از یک آهنگ ساز خوب.
من بادوستان موافقم صدا بسیار قشنگ است اما این صدا به هر سبک موسیقی نمی خوره.آلبومهای اول شهیاد بسیار زیبا اجراشده بودند اما بعد از مدتی با تغییر سبک شهیاد و ورود به موسیقی سبک شلوغ آن زیبای صدا از دست رفت.
به امید روزی که شهیاد به همان سبک زیبای خو بازگردد.


خوش امدی عشق, نفس عمرم
تو نفسمی همکسمی چقدر منو دوست داری؟؟ یه عالم خیلی‌ کمه بگو دوستت دارم بیشتر از همه، ببین شهیاد هم تو تمام ترانه‌اش میگه حرف‌های تو را،همه ترانه‌اش قشنگ
taghdim be to nafase man omreh man


khosro salimi
البوم بسیار زیبایی بود مرسی شهیاد جان موفق باشی با اجازتون ما میکیم دوست داریم.


sajad zarafshan
خیلی قشنگ بود


ابراهیم امینی
عجبی بعداز سالها آلبوم جدید شهیاد با سبک قدیمی و محبوب من به بازار اومد


pari s
عالی بووووووووووود خسته نباشی.آلبوم فوق العاده قشنگی هست+ شما هم نظر خودتون رو در مورد این آلبوم بنویسید.

<< تمام 13 نظر رو بخونید >>

This page was generated in 0.03 seconds.
© IranSong Persian Music بهمن 1380 تا 1393