۱

.

غوغای ستارگان

{۲۴۲,۹۹۳}

۲

.

مرا کشتی و رفتی

{۳۷,۵۶۴}

۳

.

یاد آن شب

{۴۱,۶۴۱}

۴

.

سکوت نیمه شب

{۱۳,۷۶۸}

۵

.

زمستون

{۲۲,۷۱۲}

۶

.

نازنین

{۶,۷۶۸}

۷

.

پیک سحری

{۹۷,۲۴۰}

۸

.

برق جانسوز

{۲,۸۳۸}

۹

.

قبله گاه دلها

{۲,۰۴۶}

۱۰

.

شکایت از دل

{۵,۹۱۶}
غوغای ستارگان آهنگ ها : ۱۰

ناشر : ترانه


تا کنون 15 نفر در مورد آلبوم "غوغای ستارگان نظر داده اند.
+ شما هم نظر خودتون رو بنویسید.

<< مشاهده همه نظرات >>


Alavi Soltani
Vaghean sedaye abadi ast!!


مهران مهدی بهشت
با امید اینکه روزی بتوانیم اطلاعات بیشتری در مورد این هنرمند توانا کسب کنیم مختصری از شرح حال زندگی ایشان جهت آن عده از دوستان که جویا هستند درج میشود .
پروین نوری وند (زهرائی منفرد) در سال ۱۳۱۷ در تهران متولد شد، وی در ابتدا کارمند بانک بازرگانی(شاهنشاهی)بود و توسط همایون خرم و به کمک یکی از بستگان خود پا به عرصه هنر نهاد، وی یکی از بهترین خوانندگان موسیقی ایرانی می باشد. که با خواندن بیش از ۳۰۰ ترانه و آواز در دهه ۳۰ و ۴۰ کارنامه درخشانی از بهترین آهنگها و ترانه ها دارد.

وی همچنین در برنامه های گلهااز جمله یک شاخه گل گلهای رنگارنگ اجراهای قابل توجهی دارد، در یکی از مجلات قدیمی آمده است که پروین یکی از بستگان نزدیک محمد نوری می باشد، پروین در طول فعالیت هنری خود همکاری مستمری با آهنگسازانی همچون همایون خرم (بیش از ۱۲۰ ترانه برای پروین ساخته است)، حسین صمدی، مرتضی حنانه، رضا ناروند، مرتضی محجوبی، جواد لشگری، انوشیروان روحانی و.. و همچنین ترانه سرایانی همچون پرویز وکیلی، کریم فکور، معینی کرمانشاهی، پرویز خطیبی، دکتر هدایت اله نیرسینا، عبداله الفت، تورج نگهبان، مهدی سهیلی، بهادر یگانه و داشته است

بانو پروین در سال ۱۳۵۳ از کار خوانندگی کناره گیری کرد و دیگر هرگز نخواند.از وی بعد از انقلاب هیچگونه خبری در دسترس نیست.

بعد از انقلاب بدلیل ممنوعیت صدای زن خوانندگان خوش صدای بسیاری از خلق آثار جدید منع شدند. اما آثار باقی مانده از آنها چنان کشش و جذابیتی برای نسل قدیم و جدید داشت که خوانندگان مرد بعد از انقلاب آثار بسیاری از بزرگان موسیقی ایران را بازخوانی کردند از جمله می توان به بازخوانی ترانه های خانم پروین با صدای دیگر خوانندگان اشاره کرد.
( نقل از ویکیپدیا )


قاسم رادنژاد
خداوند منان را شاکرم که با خلقت خوانندگان خوش صدایی مانند بانو پروین ودلکش ومرضیه وهایده و مهستی وغیره. زندگی را با تمام دشواریها ودغده هایش قابل تحمل نمود ه است.با شنیدن ترانه های پیک سحری وغوغای ستارگان شور وشعفی در درونم میشود که قابل وصف نیست وافسوسی است بر گذر عمربا ارزش.درود فراوان بر ایشان باد.


جلیل صادقی
شاید باورتان نشود ولی من مدت زیادی بود که به دنبال این آلبوم های خانم پروین بودم وبه تمام مغازه های شهرم سری زده بودم ولی چون قدیمی بود کسی اطلاعی نداشت ووقتی در این سایت دیدم ازخوشحالی بال درآوردم . خداوند به شما نیزهرچه آرزو دارید برساند

به یاری خدا


فرهاد فرهمند
من همیشه این آهنگ رو دوست داشتم ولی هیچ وقت از این خواننده گوش نکرده بودم خیلی عالی بود دستتون درد نکنه


farshid67 farshidi
فکر می کنم با شنیدن این آهنگ روح دوباره در من دمیده می شود این آهنگ برای نسل های دیگر هم ماندگار خواهد بود آفرین بر دست اندرکاران و خلاقان این اثر بیاد ماندنی.


h m
صدایی ماندگار و آهنگی جاودانه همین و بس


بهنام منعم
فقط و فقط بایستی گفت:عالیست


فریبا شکیبی
ماندگار ترین ترانه ای که تا بحال شنیده ام یاد بانو پروین گرامی باد.


منصور نکوئی
خیلی عالیست ضمنا اگر کسی از زندگینامه خانم پروین اطلاعاتی دارد بنویسد تا دیگران نیز استفاده نمایند+ شما هم نظر خودتون رو در مورد این آلبوم بنویسید.

<< تمام 15 نظر رو بخونید >>

This page was generated in 0.05 seconds.
© IranSong Persian Music بهمن 1380 تا 1393